Sorting by

×

ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ ΔΕΚΤΩΝ- ΜΗ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ/ΝΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ ΔΠΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι το Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής με την αριθμ. 21/17-11-2023 Πράξη του οριστικοποίησε τον πίνακα δεκτών υποψηφίων όπως είχε διαμορφωθεί με την αριθμ. 20/10-11-2023 Πράξη του καθώς δεν υποβλήθηκαν ενστάσεις επί των πινάκων δεκτών υποψηφίων για την επιλογή Διευθυντών/ντριών και Υποδιευθυντών/ντριων Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Αρκαδίας

Σχετικά με τη διαδικασίας επιλογής Υποδιευθυντών:

Οι δεκτοί υποψήφιοι εντός δύο (2) εργασίμων ημερών από την ανάρτηση των πινάκων, ήτοι έως την Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2023, καταθέτουν στον/την Διευθυντή/ντρια της σχολικής μονάδας αντίγραφο του βιογραφικού τους σημειώματος, που έχουν υποβάλει με την υποψηφιότητά τους στη Διεύθυνση Εκπαίδευσης.

Ταυτόχρονα αποστέλλεται ενημέρωση στους Διευθυντές των σχολικών μονάδων Π.Ε. Αρκαδίας, με τους πίνακες των δεκτών υποψηφίων Υποδιευθυντών/ντριών, προκειμένου να εκφράσουν τη γνώμη τους, εντός πέντε (5) εργασίμων ημερών, από την ανάρτηση των ως άνω πινάκων, ήτοι έως την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 και ώρα 14:00.

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ