Sorting by

×

ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΔΕΚΤΩΝ-ΜΗ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ/ΝΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΗΣ ΔΠΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΣΧΕΤ:  Η με αριθ .πρωτ.  Φ.9.3/9117/13-12-2023 Προκήρυξη Θέσεων Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων της οικείας Δ/νσης Εκπ/σης

Ανακοινώνουμε τον προσωρινό πίνακα δεκτών υποψηφίων  Υποδιευθυντών/ντριων για το 12ο Δημοτικό Σχολείο Τρίπολης της Δ/νσης Π.Ε. Αρκαδίας, όπως αυτός καταρτίστηκε με την αριθμ. 01/03-01-2024 Πράξη του οικείου Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής και ορίζουμε προθεσμία τριών (3) εργάσιμων ημερών από την επομένη της ανάρτησής τους, για υποβολή τυχόν έγγραφων ενστάσεων, από την Πέμπτη 04-01-2024 έως και τη Δευτέρα 08-01-2024 και ώρα 12:00 το μεσημέρι, στο κεντρικό e-mail της υπηρεσίας: mail@dipe.ark.sch.gr .

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΕΚΤΩΝ-ΜΗ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ