Sorting by

×

ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΔΕΚΤΩΝ-ΜΗ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ/ΝΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ ΔΠΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

(ΣΧΕΤ: Η ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤ.  Φ.9.3/6521/25-09-2023 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ)

Ανακοινώνουμε τους οριστικούς πίνακες δεκτών/μη δεκτών υποψηφίων Υποδιευθυντών/ντριων Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης ΠΕ Αρκαδίας, όπως αυτοί οριστικοποιήθηκαν με την αριθμ. 18/19-10-2023 Πράξη του οικείου Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής, χωρία καμία μεταβολή από τους ανακοινωθέντες προσωρινούς.

Οι δεκτοί υποψήφιοι εντός δύο (2) εργασίμων ημερών από την ανάρτηση των πινάκων, ήτοι έως την Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023, καταθέτουν στον/την Διευθυντή/ντρια της σχολικής μονάδας αντίγραφο του βιογραφικού τους σημειώματος, που έχουν υποβάλει με την υποψηφιότητά τους στη Διεύθυνση Εκπαίδευσης.

Ταυτόχρονα αποστέλλεται ενημέρωση στους Διευθυντές των σχολικών μονάδων Π.Ε. Αρκαδίας, με τους πίνακες των δεκτών υποψηφίων Υποδιευθυντών/ντριών, προκειμένου να εκφράσουν τη γνώμη τους, εντός πέντε (5) εργασίμων ημερών, από την ανάρτηση των ως άνω πινάκων, ήτοι έως την Πέμπτη 26 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 14:00.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ

ΠΙΝΑΚΑΣ-ΜΗ-ΔΕΚΤΩΝ-ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ