Sorting by

×

ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΠΙΝΑΚΑ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΗΣ ΔΠΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι το Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής με την αριθμ. 02/08-01-2024 Πράξη του οριστικοποίησε τον πίνακα δεκτών υποψηφίων όπως είχε διαμορφωθεί με την αριθμ. 01/03-01-2024 Πράξη του καθώς δεν υποβλήθηκαν ενστάσεις επί των πινάκων δεκτών υποψηφίων για την επιλογή Υποδιευθυντριών σε κενούμενη θέση του 12ου Δημοτικού Σχολείου Τρίπολης της Διεύθυνσης Π.Ε. Αρκαδίας

Οι δεκτές υποψήφιες εντός δύο (2) εργασίμων ημερών από την ανάρτηση των πινάκων, ήτοι έως την Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2024, καταθέτουν στον Διευθυντή της σχολικής μονάδας αντίγραφο του βιογραφικού τους σημειώματος, που έχουν υποβάλει με την υποψηφιότητά τους στη Διεύθυνση Εκπαίδευσης.

Ταυτόχρονα αποστέλλεται ενημέρωση στον Διευθυντή της εν λόγω σχολικής μονάδας, με τον πίνακα των δεκτών υποψηφίων Υποδιευθυντριών, προκειμένου να εκφράσει τη γνώμη του, εντός πέντε (5) εργασίμων ημερών, από την ανάρτηση του ως άνω πίνακα, ήτοι έως την Παρασκευή 12 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 12:00.

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΕΚΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ